O stavební společnosti STM ENVI

Jsme rychle rostoucí firma podnikající v oblasti kompletních stavebních prací, se specializací na vybrané služby, kterými vyplnujeme mezery na trhu. Naším stežejním programem je dodávka montážních prací všeho druhu na cistírny a úpravny vod. Jedná se jak o domovní, obecní, mestské, tak i prumyslové COV a ÚV. Dále se zabýváme FOTOVOLTAICKÝMI SYSTÉMY. Cílem naší firmy je uspokojit kompletní poptávku zákazníka od rýsovacího prkna po predání funkcního technologického celku jak v oblasti environmentální, tak v nejširší komercní a obcanské výstavbe.

Mezi naše úzce specializované aktivity patří práce v těžko přístupných prostorech (např. potrubí a šachty s malým průřezem), dále výškové práce, vrtání a řezání železobetonu a kamene, a práce mimo dosah elektrické sítě.

V oblasti stavebnictví se zabýváme projekcí, zakládáním staveb, betonářskými, zednickými, tesařskými, klempířskými, pokrývačskými a dokončovacími pracemi. Mezi další služby patří zámečnictví, potrubářství, sestavování výrobních a technologických linek a jejich příslušenství (rozvody vody, topení a odpadů v různých materiálech).

V naší půjčovně flexibilne zajistíme montáž, pronájem a demontáž fasádního, modulového, trubkového a haki lešení
dle prání zákazníka a parametru jeho stavby. Pujcujeme náradí a stroje: míchacky, vibracní desky, bourací a vrtací kladiva, vrtacky, brusky, svárecky,elektrocentrály až do 16 kW, naftové a plynové topení do 33 kW, stavební vrátky, apod. To vše včetně dopravy k zákazníkovi předvedení a zaškolení, případně i s obsluhou.